Prešov, Župčany Prešov , Župčany ID: 2020003

PREDANÉ ! 5 Rodinných domov -,, Condominium „

Cena

140,000.00€

Typ:
Dom
Parkovanie
1
Izby
4
Kúpeľne
2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
4

O Nehnuteľnosti

PREDANÉ!

Ponúkame na predaj moderné novostavby 5 rodinných domov o rozlohe 100 m2 nachádzajúcich sa len 5 km od krajského mesta Prešov.

Jedná sa o tzv. Condominium – v preklade spoločné bývanie, celé to bude oplotené s elektrickou bránou aj s príjazdovou cestou, ktorá bude riadne osvetlená.
K pozemkom na ktorých budú stáť domy vedie riadna príjazdová cesta, ktorá je obecná. Na pozemku sú všetky inžinierske siete – obecný vodovod, elektrina a kanál.

Domy budú postavené na pozemkoch o rozlohe 300 m2, pred každým domom 2 parkovacie miesta.Dispozícia domu: prízemie – kuchyňa s obývacou miestnosťou plus východ na terasu, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa, spálňa
poschodie- 2 x izba, kúpeľňa .
Domy budú postavené z kalibrovanej pálenej tehly, plastové okná 5- komorové dvojskla, vchodové dvere, rozvody : voda, kanál, elektrika , kotol, 2x WC podomietkový systém GEBERIT, interiérové stierky, hygienická biela maľovka, podlahové kúrenie, betónový poter, vypínače strednej ceny a kvality, zateplenie polystyrénom + silikónová fasáda(farba podľa vlastného výberu).

Ako BONUS fotovoltaický systém na ohrev vody, ktorý výrazne zníži mesačné náklady na prevádzku , ktoré činia od 80€ -100€. Výstavba sa už začala a jej dokončenie a kolaudovanie je naplánované na december 2021.

V dome nebude dokončených 5 vecí a to: interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažba + obklad a sanita.

Obhliadka už postavených domov v je možná po telefonickom kontakte.
Výhodné financovanie  budeme realizovať cez našu spoločnosť interným finančným poradcom.


Video0 komentárov k “PREDANÉ ! 5 Rodinných domov -,, Condominium „

Pridaj komentár