Náš tím

Spoločnosť  EFEKT reality s. r. o. vznikla ako obchodná zložka zameraná na predaj nízkoenergetických domov. Túto činnosť  realizujeme  s našou partnerskou a developersko- stavebnou firmou, ktorá má niekoľkoročné   skúsenosti  v oblasti výstavby na Slovensku ako i v zahraničí. 

Ako konateľ tejto spoločnosti mám z minulosti bohaté odborné ako i praktické skúsenosti v oblasti realít na základe predchádzajúcej pracovnej príležitosti, ktorú som absolvovala ako  realitný maklér pre medzinárodnú spoločnosť RE/MAX Slovensko, kde som pracovala päť rokov. Absolvovala som niekoľko profesionálnych školení a stala som sa tak  certifikovaným maklérom druhého stupňa.

Hlavným zameraním našej spoločnosti je síce výstavba nízkoenergetických rodinných domov a realizácia menších developerských projektov, no samozrejme ponúkame všetky služby v realitnom portfóliu ako je predaj/prenájom všetkých typov nehnuteľností .

Finančné poradenstvo

Pomoc pri výbere nehnuteľnosti

Overovanie nehnuteľnosti

právne služby

Právne
služby

poradensvto

Poradenstvo

Našim cieľom je ušetriť čas našich klientov a ponúknuť im všetko pod jednou „Strechou“
  • Finančné poradenstvo na základe ktorého vieme zistiť, aké sú finančné možnosti a bonita klienta, aby sme sa vyhli možným komplikáciám pri výbere nového bývania .
  • Správny výber nehnuteľnosti tak, aby vyhovoval potrebám klienta a spĺňal všetky jeho nároky a požiadavky .
  • Kontrola a overenie danej nehnuteľnosti ( ťarchy, exekúcie a pod.)
  • Právne služby : vypracovanie autorizovaných kúpnych zmlúv ich elektronické podanie na kataster ako aj rezervačných zmlúv,  odovzdávacích a preberacích protokolov.
  • Poradenstvo ako aj súčinnosť pri oznamovaní zmeny vlastníka nehnuteľností na príslušných úradoch prípadne správcovských spoločnostiach a odberných miestach energií, ako sú elektrina – plyn .

Recenzie klientov

Toto je výsledok našej tvrdej a poctivej práce. Vždy robíme veci tak, aby boli všetci naši zákazníci spokojní a šírili o nás len dobré slovo. Pridajte sa k nim.

Martina

Jaroslava

Erika