• Domov
  • Nehnuteľnosti
  • Predaj:Novostavba rodinný dom s ENERGETICKÝM CERTIFIKÁTOM A0!!! v obci ŽUPČANY

Župčany Župčany ID: 2021012

Predaj:Novostavba rodinný dom s ENERGETICKÝM CERTIFIKÁTOM A0!!! v obci ŽUPČANY

Cena

209,000.00€

Typ:
Dom
Postavené v roku
07/01/2022
Izby
4
Kúpeľne
1
Veľkosť záhrady
525
Rozloha
100 m2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
4

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality má pre Vás TOP PONUKU, predaj dvoch nízkoenergetických rodinných  domov so všetkými sieťami –  obecným vodovodom a bonus TEPELNÉ ČERPADLO s rekuperáciou- certifikát A0 !!!

Predajná cena domu je fixná a garantujeme ju po celú dobu ukončenia výstavby, nebude sa meniť ani pri zvýšení cien stavebných materiálov.

Jedná sa o 4 izbovú novostavbu rodinného domu o rozlohe 100 m2 postaveného na pozemku s rozlohou 525 m2.

 Daná lokalita je  v blízkosti krajského mesta Prešov obec Župčany a je  výbornou alternatívou z hľadiska dostupnosti aj pre klientov z vzdialenejších lokalít ako napr. Košíc, ktorí zháňajú svoj vysnívaný domček. Cesta z Košíc do Župčan po novom obchvate trvá  do 30 minút. Ďalšou nesmiernou výhodou je napojenie domu na obecný vodovod, ktorého kapacita je už obmedzená a iné domy v obci so studňou budú mať problémy s vodov, ktorá sa pre vysoký odber stráca.

Naša stavebná firma má viac ako 30 ročné skúsenosti v danom obore a máme všetký odborné – technické znalosti .

Ponúkané dva domy na predaj sú vo výstavbe čo znamené, že na ich dokončenie je potrebný čas približne 7 mesiacov od podpísania zmluvy o dielo  a v závislosti od počasia i prípadnej pandemickej situácie. 

Pozemky sú so všetkými inžinierskymi sieťami ako obecný vodovod a kanalizácia a elektrina. V obci  k pozemkom bude viesť riadna príjazdová cesta s osvetlením. V obci je kompletná občianska vybavenosť ako škola, škôlka, potraviny, park, pizzeria a pod.

Dispozícia domu:

  • zádverie
  • obývacia izba spojená s kuchyňou a špajzou
  • 2 x izba
  • Spálňa
  • Technická miestnosť
  • Kúpelňa a 2 x WC
  • Terasa

V cene domu a zhotovenie zahŕňa:

Domy budú postavené z kalibrovanej pálenej tehly, plastové okná od firmy RI okná CZ,  vchodové dvere, rozvody – voda, kanál, elektrina, kotol, 2 x WC podomietkový systém GEBERIT, interiérové stierky, hygienická biela maľovka, podlahové vodovodné kúrenie, betónový poter, vypínače na svetlenie a zásuvky na spotrebiče strednej triedy,  zateplenie polystyrénom + silikónová fasáda – podľa vlastného výberu, strecha od firmy Mediteran, predpríprava na krb a teplné čerpadlo s rekuperačnou jednotkou o príkone 380W(cca. spotreba 3 žiarovky) na ohrev vody a kúrenia. To bude predstavovať veľkú usporu energetických nákladov a dom bude spĺňať ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT A0   Samozrejmosťou je súčinnosť a vybavenie kolaudácie domu.

V dome nebude dokončených 5  vecí a to:

Interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažba a obklady, sanita a kuchynská linka.
V prípade záujmu vieme si viete vybrať materiály na dokončenie u naších obchodných partnerov 
za veľkoobchodné zľavy. Na práce s dokončením týchto vecí, môžeme poskytnúť naších pracovníkov.

V príde potreby Vám zabezpečíme  hypotekárny úver na postupné financovanie priamo naším certifikovaným finančným špecialistom, ktorý už pred podpisom zmluvy preverí online predschválenie uveru. Takto sa môžete vyhnúť neželaným komplikáciam so zamietnútim úveru.Taktiež je samozrejmosť poskytnutia naších realitných služieb spojených s prípadným predajom Vašej terajšej nehnuteľnosti, kedy Vám odpadnú stresové situácie spojené s termínom predaja a ukončenia výstavby.  K každému klientovi pristupujeme podľa jeho situácie a celý proces sa snažíme prispôsobiť jeho potrebám i preto je naša ponuka dostupná väčšine klientov .

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Samozréjmosťou je spoločná obhliadka už nami postavených domov v danej lokalite a podrobné vysvetlenie a zodpovedanie Vašich otázok .


Video