• Domov
  • Nehnuteľnosti
  • Predaj: Novostavba nízkoenergetického rodinného domu s pivnicou – v obci ŽUPČANY.

Župčany Župčany ID: 2021012

Predaj: Novostavba nízkoenergetického rodinného domu s pivnicou – v obci ŽUPČANY.

Cena

225,000.00€

Typ:
Dom
Izby
4
Kúpeľne
1
Veľkosť záhrady
25 x 21
Rozloha
525 m2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
4

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality Vám  ponúka už rozostavanú novostavbu nízkoenergetického rodinného domu s Tepelným čerpadlom a Fotovoltaikou (s 3kW BATÉRIAMI ) nachádzajúceho sa v novovytvorenej lokalite ,, Za dvorom “ v blízkosti krajského mesta Prešov obec Župčany a je  výbornou alternatívou z hľadiska dostupnosti aj pre klientov z vzdialenejších lokalít ako napr. Košíc, ktorí hľadajú svoj vysnívaný domček.

Cesta z Košíc do Župčan po novom dialničnom obchvate trvá 30 minút.
Ďalšou nesmiernou výhodou lokality je napojenie domu na všetky inžinierske siete: elektrina, obecná kanalizácia a vodovod.
K pozemkom bude viesť asfaltová príjazdová cesta ohraničená obrubníkmi a taktiež verejným osvetlením. V obci je kompletná občianska vybavenosť ako škôlka, škola, potraviny, park, pizzeria a pod.

Túto rozostavanú stavbu domu je možné ihňeď zapísať do katastra a schváliť kúpu nehnuteľnosťi v banke formou úveru .

Jedná sa o 4-Izbovú novostavbu rodinného domu o rozlohe 100 m2 postaveného na pozemku o rozlohe 525 m2.
Dispozícia domu: zádverie, obývacia izba spojená s kuchyňou a špajzou, 2 x izba, spálňa, technická miestnosť + WC, kúpelňa + WC a terasa.

Dom je postavený z kalibrovanej pálenej tehly, plastové okná od firmy RI okná CZ,  vchodové dvere, rozvody – voda, kanál, elektrina, kotol na uhrev vody, 2 x WC podomietkový systém GEBERIT, interiérové striekané sadrové stierky, hygienická biela maľovka, podlahové vodovodné kúrenie, betónový poter, vypínače na svetlenie a zásuvky na spotrebiče strednej triedy,  zateplenie polystyrénom + silikónová fasáda – podľa vlastného výberu, strecha od firmy Mediteran, predpríprava na krb a bonus Tepelné čerpadlo s Fotovoltaikou a 3 kW Batériami (na na uloženie vyrobenej Elektrickej energie) na ohrev vody a podlahové kúrenie, ktoré zabezpečuje veľkú úsporu energetických nákladov a dom bude spĺňať ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT A0 .

Samozrejmosťou je súčinnosť a vybavenie kolaudácie domu.
Naša stavebná firma má viac ako 30 ročné skúsenosti v danom obore a máme všetký odborné – technické znalosti .
Termín ukončenia výstavby je približne 6 – 7 mesiacov od podpísania zmluvy o dielo  a zaplatenia zálohy – v závislosti od počasia.
Predajná cena domu je fixná a garantujeme ju po celú dobu ukončenia výstavby, nebude sa meniť ani pri zvýšení cien stavebných materiálov.

V dome nebude dokončených 5-tich  vecí a to:
– Interiérové dvere a zárubne
– plávajúca podlaha
– dlažba a obklady
– sanita a kuchynská linka.

V prípade záujmu si viete vybrať materiály na dokončenie u naších obchodných partnerov
za veľkoobchodné zľavy. Na práce s dokončením týchto 5-tich vecí, môžeme poskytnúť naších pracovníkov.

Zabezpečíme Vám financovanie nehnuteľnosti cez hypotekárny úver na postupné financovanie priamo naším certifikovaným finančným špecialistom, ktorý už pred podpisom zmluvy preverí online predschválenie uveru. Takto sa môžete vyhnúť neželaným komplikáciam so zamietnútim úveru.Taktiež je samozrejmosť poskytnutie naších realitných služieb spojených s prípadným predajom Vašej terajšej nehnuteľnosti, kedy Vám odpadnú stresové situácie spojené s termínom predaja a ukončenia výstavby.  K každému klientovi pristupujeme podľa jeho situácie a celý proces sa snažíme prispôsobiť jeho potrebám i preto je naša ponuka dostupná väčšine klientov .

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Samozréjmosťou je spoločná obhliadka už nami postavených domov v danej lokalite a podrobné vysvetlenie a zodpovedanie Vašich otázok .


Virtual Tour
Video