Hidvégardó Hidvégardó ID: 2023005

Predaný: 2 izbový rodinný dom v veľkým pozemkom.

Cena

29,900.00€

Typ:
Dom
Izby
2
Kúpeľne
1
Rozloha
1188 m2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
2

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality ponúka na predaj 2 izbový rodinný domček gazdovského typu s veľkým pozemkom o rozlohe 1188 m2, v obci Hidvégardó tesne za hranicami Hosťovce, iba 11 km od Moldavy nad Bodvou a 37 km od mesta Košice.

Domček má rozlohu 72 m2 a je v zachovalom pôvodnom stave s dobrou strechou, ktorá nezateká.  V dome sú tri izby v ktorých bola začatá rekonštrukcia, ale nedokončila sa tým pádom si to vie nový majiteľ prerobiť podľa seba a vlastných predstáv. Tento domček je vhodný na bývanie alebo na rekreáciu ako chalupa.

Dospozícia domu:

  • vstupná chodba
  • kuchyňa
  • kúpeľňa a WC
  • obývacia miestnosť
  • izba

Dom je napojený na všetky inžinierske siete ako obecný vodovod a kanalizácia, elektrina i plyn. Táto nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty čo ponúka dostatočný kľud a pokoj  na rekreáciu alebo bývanie.

V obci sa nachádza aj dostatočná občianska vybavenosť ako: pošta,škola, pekáreň, potraviny, hasičská zbrojnica a záchranka.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať alebo si rovno  dohodnite  obhliadku s naším maklérom p. Peter Katona na tel. čísle 0910 479 124.

 

 

 

 

 

 


Virtual Tour