Čižatice Čižatice ID: 2021017

Predaj: Veľký pozemok so starým gazdovským domom v obci Čižatice

Cena

260,900.00€

Typ:
Pozemok
Veľkosť záhrady
96x20 , 60x20
Rozloha
3014 m2

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality ponúka na predaj v obci Čižatice, ktorá je od mesta Košice vzdialená cca 16 km krásny stavebný pozemok so záhradou o celkovej rozlohe 3014 m2. Na pozemku sa aktuálne nachádza ešte starý gazdovský dom a letná kuchynka, ktoré je potrebné zbúrať a následne namiesto neho postaviť nový dom podľa vlastných predstáv. Za domom sa nachádza stodola, z ktorej sa dostanete na veľkú záhradu o výmere 1898 m2 . Tá poskytne novému majiteľovi ideálne podmienky na farmárčenie , sadenie rôznych druhov plodín alebo chov domácich zvierat .

Na pozemku je vlastná studňa, zavedená elektrina a plyn bez prípojky a plynomeru. V obci sa nachádza materská škôlka, potraviny. Okolie ponúka aj dostatočné možnosti na relax v prírode a turistiku.

V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodneme sa na termíne obhliadky, kde zodpovieme Vaše otázky k tejto ponuke .  Samozrejmosťou je kompletný servis pre klienta : vypracovanie autorizovaných kúpnych zmlúv a ich elektronické podanie na kataster, hypotekárne poradenstvo, elektronický prepis energií .