Lorinčík - Háje Lorinčík - Háje ID: 2022019

Predaj : Novostavba 3.Izbový byt Lorinčík-Háje

Cena

220,000.00€

Typ:
Byt
Parkovanie
1
Izby
3
Kúpeľne
1
Rozloha
65,81 m2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
3

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na 1/4 poschodí, v novostavbe s výťahom o rozlohe 65,81 m2 + terasa o výmere 7,42 m2.
K bytu prislúcha aj pivnica o rozmere 1,53 m2, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu a parkovacie miesto.
Byt bude odovzdaný v januári 2023 a to ako holobyt to znamená: znížené stropy, omietky s hygienickým náterom, podlahové kúrenie vodovodné, betónový poter, podomietkový systém na WC, zásuvky a vypínače.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, spálňa, samotné WC a samostatná kúpeľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou, izba a terasou.
Zdroj tepla a teplej vody pre celý bytový dom zabezpečuje plynová kotolňa, každý byt ma vlastnú bytovú stanicu, ktorej súčasťou je aj merač spotreby a podlahové vykurovanie v izbách.

Spoločné priestory disponujú:
Schodiskom s oceľovým zábradlím, výťahom, osvetlením a tak tiež sa tam nachádza aj kotolňa, technická miestnosť a elektro – rozvodňa.

Pri vstupe do budovy sa nachádza panel s poštovými schránkami.
V komplexe je plánované vybudovať detské ihrisko, škôlku, zastávky MHD, fontánu s oddychovou zónou. V okolí je množstvo zelene a len pár minút pešo vzdialená príroda.

Cena tejto nehnuteľnosti je vrátane provízie RK, všetkých poplatkov spojených s predajom (vypracovanie autorizovaných kúpnych zmlúv advokátom, elektronické podanie na kataster nehnuteľností, právny servis, elektronický prepis energií : elektriny a plynu). Poskytujeme aj bezplatné finančnné poradenstvo a vypracovanie ponúk na hypotéku.
V prípade otázok nás kontaktujte radi Vám ich zodpovieme a dohodneme sa na termíne obhliadky.

Link pre spustenie videoprezentácie