• Domov
  • Nehnuteľnosti
  • Predaj: Priestranný 4.Izbový družstevný byt , ul. Varšavská , Košice – Ťahanovce

Košice Košice - Ťahanovce ID: 2022014

Predaj: Priestranný 4.Izbový družstevný byt , ul. Varšavská , Košice – Ťahanovce

Cena

148,000.00€

Typ:
Byt
Izby
4
Kúpeľne
1
Rozloha
80 m2
Obývačky
1
Kuchyne
1
Izby
4

O Nehnuteľnosti

EFEKT reality Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový DB byt o rozlohe 77 m2 + loggia 3 m2, ktorý sa nachádza na 6/8 poschodí.

Byt je čiastočne upravený, boli v ňom menené plastové okná pred dvomi rokmi, staršie ale murované jadro a nové bezpečnostné vchodové dvere inak slušný pôvodný stav.

Tento typ bytu ponúka pre nového majiteľa veľkorysý priestor a tak isto aj možnosť prerobiť si ho podľa svojích predstáv.

Parkovanie je bezproblémové vďaka väčšiemu parkovisku, ktoré sa nachádza priamo pred bytovým domom.

V okolí kompletná občianska vybavenosť ako: školy, škôlky, pošta, obchodné domy (Lidl, Billa, Metro a pod.), poliklinika, kaviarne ,ako aj dostatok možností na oddych a rekreáciu.

Pre kúpu tejto nehnuteľnosti je potrebná hotovosť, alebo možnosť založenia inej nehnuteľnosti na ktorú dostanete úver a túto ním vyfinancujete, s tým Vám samozrejme radi pomôžu naši finanční špecialisti.

Cena tejto nehnuteľnosti je vrátane provízie RK, všetkých poplatkov spojených s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, autorizácia podpisov ,právny servis, elektronický prepis energií : elektriny a plynu).